جدید ترین عناوین خبری امروز
مجله گیمزی

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

آپلود عکس
آپلود عکس

نسخه استاندارد بازی Rainbow Six Siege حذف نخواهد شد

به‌‌دنبال تغییر قیمت نسخه‌های مختلف بازی Rainbow Six Siege و نارضایتی بازیکنان، یوبی‌سافت اعلام کرد که نسخه استاندارد بازی حذف نخواهد شد.

 

روز جمعه بود که خبری مبنی بر  نسخه‌های جدید بازی Rainbow Six Siege و تغییراتی که ماه آینده روی آن‌ها اعمال می‌شود منتشر شد. که در ادامه با بازخوردهای منفی بازیکنان رو به رو شد. حال، کمپانی یوبیسافت (Ubisoft، سازنده و ناشر بازی Rainbow Six Siege اعلام کرده که نسخه استاندارد بازی، حذف نخواهد شد. با توجه به اخبار بازی منتشر شده، کمپانی یوبی‌سافت در جریان بیانیه‌ای اعلام کرد:

به‌دنبال معرفی‌ای که چند روز پیش انجام دادیم، متوجه شدیم که ناامیدی بازیکنان افزایش یافته است. برای آن دسته از افرادی که قصد دارند به‌‌عنوان شخصی تازه‌وارد، به دنیای Rainbow Six Siege وارد شوند یا اشخاصی که نگران دعوت کردن دوستان خود به بازی هستند، باید بگویم که نسخه استاندارد بازی، با قیمت فعلی خود (۴۰ دلار) در فروشگاه باقی خواهد ماند.

در ادامه کمپانی یوبی‌سافت اعلام کرد که درآینده اطلاعات بیشتری حول اوپراتورهای نسخه استارتر ادیشن منتشر خواهد کرد. درانتها یوبی‌سافت اعلام کرد که از امروز تا تاریخ ۱۵ اسفند ماه (۶ مارس) تمامی بازیکنانی که Rainbow Six Siege را تجربه کنند، پوسته الیت Ash Sidewinder را رایگان دریافت خواهند کرد و درادامه، پس از شروع فصل اول سال سوم بازی، می‌توانند این پوسته را در Inventory خود مشاهده کنند.

 

در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)
برچسب ها:
آپلود عکس
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به
آپلود عکس
آپلود عکس
تریلر و گیم پلی بازی جدید PUBG Season 4 2019
ویژه گیمزی
تماشا می کنم