جدید ترین عناوین خبری امروز
مجله گیمزی

توجه: رمز عبور شما به صورت اتوماتیک به ایمیل شما ارسال خواهد شد.

آپلود عکس
آپلود عکس
نگاهی کنیم به بازی Red Dead Redemption II
نگاهی کنیم به بازی Red Dead Redemption II

نگاهی کنیم به بازی Red Dead Redemption II

 Red Dead Redemption II

علیرغم انتشار این بازی در سال گذشته اینکه ، اخیراً Red Dead Redemption II در اخبار بوده است و مطالب جدید آن در Red Dead Online و اعلام نسخه PC قرار است در ۵ نوامبر منتشر شود. در همین نکته اخیر ، Rockstar امروز اطلاعات بیشتری درباره آنچه در مورد نسخه PC در مقایسه با همتای های کنسول آن که متفاوت است میگوید.

گیمرها بدیهی است که می توانند از پیشرفتهای گرافیکی انتظار ببرند که از تمام سخت افزارها استفاده کنند ، مانند افزایش مسافت کشیدن ، بهبود روشنایی و بافتهای بهتر. اما فراتر از آن ، نسخه PC محتوای جدیدی نیز خواهد داشت که در نسخه قبلی وجود نداشت. این شامل اسب های کاملاً جدید (و تغییرات جدید اسب های موجود) ، سه مأموریت شکارچی فصل ، دو مخفیگاه باند اضافی ، دو نقشه گنج جدید و سلاح های اضافی برای حالت داستان (برخی از آنها در حال حاضر در Red Dead Online) قرار دارد.

نگاهی کنیم به بازی Red Dead Redemption II
نگاهی کنیم به بازی Red Dead Redemption II

بازیکنانی که پیش خرید بازی را از طریق Rockstar Games Launcher (تا ۲۲ اکتبر) انجام می دهند ، از چیزهای دیگری نیز استفاده می کنند ، مانند یک نسخه رایگان به نسخه ی برترین افراد، پول نقد و  جایزه برای حالت داستان و بصورت آنلاین و یک اسب جنگی برای تک نفره .یک انگیزه دیگر ، اینکه قرارداد شرکت همچنین شامل دو بازی رایانه ای رایگان Rockstar (انتخاب شده از: Grand Theft Auto III ، Grand Theft Auto: Vice City ، Grand Theft Auto: San Andreas ، Bully: Scholarship Edition ، LA Noire: The Complete Edition و Max) مکس پین ۳: نسخه کامل). می توانید تمام جزئیات را در سایت رسمی دریافت کنید.

احتمالاً این را از قبل می دانستید ، اما نسخه اصلی کنسول Red Dead Redemption II بسیار عالی بود (ما به آن نمره ۱۰ عدد دادیم) ، و این پیشرفت ها ممکن است دلیلی را برای همه ایجاد کند تا با نسخه جدید دوباره به عقب برگردند.

  • کیفیت مطالب فیلم و عکس و متن:
  • سئو و پیشنهاد گیمزی:
در حال ارسال
نظرات کاربر
۵ (۱ رای)
برچسب ها:
آپلود عکس
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به
آپلود عکس
آپلود عکس
Overwatch 2 اعلام کرد: قهرمانان جدید و ماموریت ها و داستان های مشترک می آید
ویژه گیمزی
تماشا می کنم