جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس
آپلود عکس
صبر و شکیبایی خود را در یک آخرالزمانی زیبا ارسال کنید :)
صبر و شکیبایی خود را در یک آخرالزمانی زیبا ارسال کنید :)

صبر و شکیبایی خود را در یک آخرالزمانی زیبا ارسال کنید :)

 آخرالزمانی زیبا

چقدر بدبختی را در بازی بعد از آخرالزمانی خود ضبط می کنید؟ این یک چیز سخت است آیا شما کابوس مانند فیلم ماد مکس ، کابوس مانند یک فیلم اکشن است؟ یا آیا این ناامید کننده روح و روان است که از جاده سرکوب می کند؟ بازی ها در سرتاسر طیف به زمین آمده اند ، اما من هیچ وقت بازی نکرده ام که همزمان با نقاط مختلف در آن مانند سرزمین واقع شود. تصاویر دلپذیر یکی از تلخ ترین تجربه های بازی را که مدتی داشتم پنهان می کند.

این یک بازی مبتنی بر نوبت است که در آن شما می توانید پس از سناریو در یک سفر جاده ای در سراسر آمریکا ، بازماندگان را از طریق مراحلی راهنمایی کنید ، وسایل مورد نیاز خود را جمع می کنید اما در یافتن سوخت برای گرفتن ماشین و تمرکز آن تا زمانی که می توانید تلاش کنید. ارائه این سناریوها دوست داشتنی است؛ مربع های اندازه نیش هر صحنه را به عنوان یک دیوراما تعاملی کمی نشان می دهد. حتی یک حالت عکس به سرعت در دسترس اس که برای استفاده بیشتر از آن وجود دارد ، و من نمی توانم به ده ها عکس کمک کنم. تصاویری مینیمالیستی ارتعاشات دلپذیر و ملایم بازی غاز Untitled و Ooblets هنوز منتشر نشده را به تصویر می کشد. سرزمین ها مانند آن بازی ها نیست. این ممکن است مانند بیرون جذاب به نظر برسد اما در زیر قلب بی رحمانه تاریک یک کرماک مک کارتی قرار دارد.

دشمنان شما موجودات بیگانه هستند که به صدا جذب می شوند. ناگزیر است که چنگ زدن به بنزین و مواد شما سر و صدایی ایجاد کند ، و هرچه بیشتر در سناریو باشید موجودات بیشتری از زیر زمین پر می شوند تا اینکه تمام صفحه از آنها پر شود و شما نتوانید حرکت کنید. گاهی اوقات یک محدودیت زمانی سخت اما قانع کننده است که شما را وادار می کند تا آنچه را که نیاز دارید انتخاب کنید. در آن لحظات ، بازی زنده می شود ، زیرا می توانید بین تندرستی برای اتومبیل خود یا یک کیت پزشکی برای یکی از بازماندگان زخمی خود ، دست به دست شوید.

این نادر است که سناریوها به این شکل جمع می شوند. درعوض ، جمع شدن از اینکه غافلگیر شود ، خیلی سریع است. یا در ابتدا سطح هوشمند را انتخاب کرده اید ، یا می میرید. میانه مه آلود که در آن بی احتیاطی می چسبید ، به لطف سناریوهای ریز و درشت ، نقشه هایی که بیش از چند چرخش به معابر و دشمنانی نیاز ندارند که تعدادشان به سرعت رشد می کند ، مورد مقابله یا کنترل قرار می گیرند ، تقریباً وجود ندارد.

  • کیفیت مطالب فیلم و عکس و متن:
  • سئو و پیشنهاد گیمزی:
در حال ارسال
نظرات کاربر
۵ (۱ رای)

منبع: مجله گیمزی

دسته ها:
آپلود عکس
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به
آپلود عکس
آپلود عکس
Overwatch 2 اعلام کرد: قهرمانان جدید و ماموریت ها و داستان های مشترک می آید
ویژه گیمزی
تماشا می کنم