جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس
آپلود عکس
بازی Monster Hunter World: Iceborne یک تریلر رایانه شخصی و تاریخ انتشار ژانویه است
بازی Monster Hunter World: Iceborne یک تریلر رایانه شخصی و تاریخ انتشار ژانویه است

بازی Monster Hunter World: Iceborne یک تریلر رایانه شخصی و تاریخ انتشار ژانویه است

بازی Monster Hunter World: Iceborne

این کاره مرده های زمستان گذشته نیست ، اما امروز ما اولین نگاه خود را به نسخه رایانه های شخصی Monster Hunter World: Iceborne ، گسترش گسترده ای برای اکتشافات اذیت کننده اژدها برای Capcom در سال ۲۰۱۸ انجام داده ایم. در تریلر زیر ، کپکام تاریخ انتشار ۹ ژانویه را اعلام می کند و چند ویژگی درخشان پورت PC پیشرفته را به نمایش می گذارد. بهش نگاه کن در سایت یوتیوب تماشا میکنید پس وی پی  ا ن روشن کنید.

پشتیبانی از صفحه نمایش فوق العاده گسترده اکنون در دسترس است ، این بار بافت های پر اختیاری از زمان آغاز بازی در دسترس هستند ، کنترل های ماوس و صفحه کلید تنظیم شده اند ، نرخ فریم بسته نشده است و بازی اکنون از DirectX 12. پشتیبانی می کند. من کنجکاو هستم که چقدر این عملکرد بهتر در یخبندان بهتره شده است ، به خصوص با توجه به کار اضافی که برای برف تغییر شکل پذیر بسیار دلپذیر است. با این وجود ، یک چیز مطمئناً وجود دارد: این بازی هنوز هم خارق العاده به نظر می رسد ، و با وجود فوق العاده سوسمارهای ابتدایی کاملاً انیمیشن برای صعود به عالی است.

در متن توضیحات تریلر ، Capcom همچنین خاطرنشان می کند که بیت اول DLC رایگان برای Iceborne – که از اوایل داستان بر می گردد – مدتی پس از راه اندازی خواهد رسید ، نشان می دهد که یک بار دیگر ، چندین ماه به روزرسانی های PC از کنسول ها عقب مانده اند. 

همانطور که البته با سری Monster Hunter همخوانی دارد ، Iceborne هیچکدام از بازی های اصلی را افزون نمی کند. به جای اینکه فقط شما را به منطقه جدیدی بفرستد کاری میکند که بقیه هیولاهای قدیمی را فراموش نکنید ، یک مرحله دشوار جدید را معرفی می کند – Master Rank hunts – که بازیکنانی را در اختیار شما قرار می دهند که با نسخه های سخت تر و تهاجمی تر از هر هیولا بازی می کنند. منظورش این هست که بازی در حالت هارد جالب تر هستو خوشبختانه بازیکنان ترفندهای جدیدی برای کنار آمدن با آنها دارند 🙂 ، از جمله قلاب گیربندی به روز شده که به آنها امکان می دهد مستقیماً به هیولا چسبیده باشند. و دشمنان را شکست دهند.

  • کیفیت مطالب فیلم و عکس و متن:
  • سئو و پیشنهاد گیمزی:
در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)
آپلود عکس
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به
آپلود عکس
آپلود عکس
Overwatch 2 اعلام کرد: قهرمانان جدید و ماموریت ها و داستان های مشترک می آید
ویژه گیمزی
تماشا می کنم