جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس
آپلود عکس
Red Dead Redemption 2
راهنمای تنظیمات Red Dead Redemption 2 ، الزامات سیستم ، ترفندهای عملکرد و معیارها

راهنمای تنظیمات Red Dead Redemption 2 ، الزامات سیستم ، ترفندهای عملکرد و معیارها

Red Dead Redemption

Red Dead بالاخره برای رایانه شخصی ساخته شد و تنظیمات گرافیکی متنوعی برای بازی کردن دارد. همچنین این مسئله دارای ثبات است و به یک پردازنده سریع نیاز دارد – این برای بسیاری از بازیکنان یک راه اندازی متوسط در رایانه شخصی است. که حداقل cpu i3 رو باید داشته باشی وبرای کارایی بهتر i5 بگیرید. به عبارت دیگر ، کامپیوتر شما ممکن است نیاز به یک به روزرسانی داشته باشد. همچنین یک انتخاب مهم بین API های گرافیکی DX12 و Vulkan وجود دارد ، نه اینکه به عملکرد در بین پردازنده های محبوب و GPU ها اشاره کنیم. تنوع قطعات آن بسیار است ، بنابراین بیایید به آن برسیم.
اگر با نگاهی به ویژگی های رایانه شخصی ، لیست تنظیمات گرافیکی خوب باشد اگر شاید کمی overkill باشد (به تصویر زیر مراجعه کنید). 

میزان FPS فریم ریت با گرافیک RTX 2060

پشتیبانی از کنترل و کنترل مجدد شاهد  چهره های شاد و سبز می شود. مورد دوم کاملاً مورد نیاز است ، مگر اینکه  زائده های اضافی داشته باشید ، یا به دلایلی مانند اسب کنترل نسبی دوربین خم مغزی مانند آن را کنترل کنید.

 در حال حاضر مودهای موجود برای کمپین تک نفره وجود دارد ، و احتمالاً موارد بیشتری نیز ظاهر می شوند. Rockstar همان موضع گیری را با GTA5 در پیش گرفته است: هیچ مودی برای مالتی پلیر وجود ندارد یا ممکن است ممنوع شوید ، اما حالت های استفاده singleplayer معمولاً خوب نیست. فقط مراقب باشید اگر می خواهید با مود ها سر و کار داشته باشید و سپس Red Dead Online را راه اندازی کنید – ابتدا  فایلهای اضافی دیگری را حذف کنید.

یک مورد آخر خبر خوب این است که ، مانند Grand Theft Auto 5 ، Red Dead Redemption 2 رسماً جزء آگونیستیک است. این که آیا کارت گرافیک شما از AMD یا Nvidia تهیه شده است یا پردازنده بازی را از AMD یا CPU Intel اجرا می کنید ، RDR2 به طور کلی اهمیتی نمی دهد — Rockstar سهمی در بازی فروشنده سخت افزار ندارد. این بدان معنا نیست که تمام CPU ها و GPU ها تضمین شده اند که بی وقفه عمل کنند (یک لحظه بیشتر در این مورد) ، و من در تست هایی که انجام داده ام ، با چندین اتفاق تصادف به دسک تاپ روبرو شدم. اما حداقل به طور خاص به نفع یک فروشنده مؤلفه طراحی نشده است.

حداقل مشخصات کامپیوتر:

سیستم عامل: ویندوز ۷ SP1
پردازنده: Intel Core i5-2500K / AMD FX-6300
حافظه: ۸ گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 770 2 GB / AMD Radeon R9 280 3GB HDD
فضای ذخیره سازی: ۱۵۰ گیگابایت
مشخصات رایانه پیشنهادی:

سیستم عامل: Windows 10 April 2018 Update (v1803 یا بالاتر)
پردازنده: Intel Core i7-4770K / AMD Ryzen 5 1500X
حافظه: ۱۲ گیگابایت
کارت گرافیک: Nvidia GeForce GTX 1060 6 GB / AMD Radeon RX 480 4GB
فضای ذخیره سازی: ۱۵۰ گیگابایت

  • کیفیت مطالب فیلم و عکس و متن:
  • پیشنهاد گیمزی:
در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)
برچسب ها:
آپلود عکس
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به
آپلود عکس
آپلود عکس
Overwatch 2 اعلام کرد: قهرمانان جدید و ماموریت ها و داستان های مشترک می آید
ویژه گیمزی
تماشا می کنم