جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس
آپلود عکس
بازی VAMPIRE: مخازن — ماسکراداد NEW YORK

بازی VAMPIRE: مخازن — ماسکراداد NEW YORK

بازی VAMPIRE: مخازن — ماسکراداد NEW YORK

اگر فکر می کنید خون آشام بودن همه چیز در مورد کیپ تئاتر و لهجه های مشخص نشده اروپای شرقی است ، دوباره فکر کنید. در واقع همه چیز در مورد Masquerade است ، که اساساً به معنای پیروی از مجموعه قوانین سختگیرانه است که وجود خون آشام ها را از انسان پنهان می کند. این فقط یک مورد است که شما باید در طول زمان خود با این بازی به خاطر بسپارید – یک رمان تصویری به یاد ماندنی که با اینکه بسیار خوب است ، اما در حفظ آن از عظمت ، چند مشکل دارد.

Coteries در نیویورک ، به نوعی ، یک نقطه شیرین بین ریشه های سری تبلت و بازی های ویدیویی متعاقب آن را اشغال می کند. بازی شروع می شود به معنای ادامه کار — با یک انتخاب. شما می توانید به عنوان یک شخصیت از قبیله Brujah (قدرت بدنی مانند هالک) ، قبیله Toreador (سرعت فوق العاده و حواس فوق طبیعی) ، یا قبیله Ventrue (کنترل ذهن و تقویت مقاومت) بازی کنید. هر سه طایفه می توانند انسانهای تنبیه را وحشت زده  کنند. البته باید نام شخصیت خود را نیز انتخاب کنید ؛ و به همین ترتیب ، در اولین اجرای من ، خون آشام  کوین از قبیله بروجا است.
کوین قدیمی فقیر بعد از یک شکست بد ، او به آغوش خون آشام می افتد ، که سریع او را گاز می گیرد. من به این اسپویلر جزئی می دهم زیرا کمی ناامید شدم که متوجه شدم که مجموعه اصلی مقدمه صرف نظر از اینکه چه کسی را انتخاب کنید همان است. با یک غریبه مرموز جذاب آشنا شوید. تبدیل به یک خون آشام؛ شیرجه رفتن به داستان.

این نشانگر نوشتن داستان ضعیف نیست. دور از آن. داستان Masquerade مربوط به خون آشام هایی است که به طرز مخفیانه ای بر انسان طعمه می زنند ، اما این همچنین داستانی از سیاست های پشت پرده و اتحادهای ناسازگار است. درباره گذشته انسانی شما زیاد بحث نشده است ، اما وقتی در دنیای پیچیده و تیره و تیز Masquerade غرق می شوید ، این بازی احساس جدایی از زندگی عادی را ایجاد می کند. هر شخصیتی که ملاقات می کنید با قدرت تحقق می یابد ، اگرچه آنها فقط با یک تصویر پرتره استاتیک (اما بسیار خوب ترسیم شده) نمایش داده می شوند.

  • کیفیت مطالب فیلم و عکس و متن:
  • پیشنهاد گیمزی:
در حال ارسال
نظرات کاربر
۰ (۰ رای)
مطالعه بیشتر  تریلر و گیم پلی LETHAL LEAGUE BLAZE 2019
آپلود عکس
ورود به سایت دیدگاه ها 0
avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به
آپلود عکس
آپلود عکس
Overwatch 2 اعلام کرد: قهرمانان جدید و ماموریت ها و داستان های مشترک می آید
ویژه گیمزی
تماشا می کنم