پنجشنبه , ۲۱ فروردین ۱۳۹۹

نگاهی به بازی MEXWARRIOR 5 ویترینی از مبارزات رباتیک و ماشین ها

نگاهی به بازی MEXWARRIOR 5 ویترینی از مبارزات رباتیک و ماشین ها

MechWarrior 5: مزدوران میراث ۳۰ ساله MechWarrior را از نزدیک مورد افتخار قرار می دهند: در مکانیک ، کنترل و حتی موسیقی متن فیلم. گیتار بمبئیک بمباران بیش از هر برخورد رزمی ، رعد و برق لیزر ، PPC ها و صدای تفنگ های عجیب و غریب باعث می شود صدای پیو عجیب شود. Mechs قدم می زنند و می شکنند و منفجر می شوند و به طرز تماشایی منفجر می شوند و سطح ساختمان ها را در اطراف خود می کنند. به طور خلاصه: MechWarrior بسیار بازی عالی است.

نگاهی به بازی MEXWARRIOR 5 ویترینی از مبارزات رباتیک و ماشین ها
نگاهی به بازی MEXWARRIOR 5 ویترینی از مبارزات رباتیک و ماشین ها

در مورد این بازی MW5 بازگشتش زیاد چشمگیر نیست. زیبا شناسی کلی متناسب با نگاه معاصر جهان BattleTech است. رابط کاربر پاک ، با الهام از یک قطعه و با رابط Harebrained Schemes برای BattleTech 2018 است. طراحی های پیشرفته و پیشرفته ‘پیرانا’ به روزرسانی های به یاد ماندنی در مورد طراحی های دهه ۸۰ است. آنها به طرز ناعادلانه ای در مقابل یکدیگر قرار دارند و در جبهه های بسیار متنوعی از میادین نبرد قرار دارند که کاملاً مخالف دشتهای بی نظیر گذشته MechWarrior هستند. همچنین دوستانتان را در حالت تعاونی ، هم برای درگیری و هم درگیری های یک طرفه ، هم ثبات و هم از نظر تاکتیکی غنی قرار می دهد. این خیلی خوب اجرا می شود – برای اولین بار در سریال MechWarrior – جدا از یک مأموریت که به طور تصادفی ایجاد می شود و برخی مواقع در هنگام ماموریت شروع می شود.

بازی یک جعبه ماسه ای بین ستاره ای در مورد اداره یک شرکت از خلبانان مزدور mech و پیگیری انتقام گاه به گاه است. این یک حالت مبارزات انتخاباتی است که واقعاً درون مضامین تنظیمات ، کمبود و رگرسیون تکنولوژیکی ، به اصطلاح LosTech بازی می کند. غالباً شما را مجبور می کند تا انتخاب سختی را در مورد چگونگی استفاده مجدد از یک مکانیک هنگامی که نمی توانید یک قسمت جایگزین پیدا کنید ، انتخاب کنید و یا اینکه در هنگام تعمیر بسیار وقت گیر و گران قیمت باشد ، تمام چیزها را بفروشید.

تصمیمات مربوط به بودجه می تواند شما را برای دریافت پول نقد در اختیار شما قرار دهد ، و از بین مکانیک های جدید یا اسلحه های سطح بالا برای مکانیک های مورد نظر خود انتخاب کنید. نقشه بزرگ کمپین فضایی واقعا فقط وسیله نقلیه ای برای یک حلقه ساده ، تنگ و موثر است: سفر به یک منطقه درگیری جدید ، یک مأموریت را انتخاب کنید و مکانیک های خود را در جنگ خراب کنید ، یک طرف جانبی برای پذیرش پیدا کنید ، سر به سمت برخی از جهان های صنعتی بروید. و تعمیر کنید ، سپس به ماموریت جدید خود برگردید.

احساس سقوط در آن مأموریت ها بسیار عالی است. احتمالاً مشکلات شما – تا سه نفر دیگر ، که توسط دوستان آنلاین یا خلبانان هوش مصنوعی تحت کنترل هستند- به موقعیت خود می چرخند ، چراغهای قرمز که در خلیج نگهدارى غارنشین شرکت Leopard DropShip شرکت مزدور خود قرار دارند ، می چرخند. دست خلبان شما در کنسول حرکت می کند تا یک سکانس بوت شدن و کنترل گرفتن را کنترل کند. دربهای مقابل شما با باز شدن توالی راه اندازی باز می شوند و خطوط نمادین صدا می شوند

مطالعه بیشتر  تریلر و گیم پلی بازی جدید MARVEL'S AVENGERS 2020

درباره ی ezrailboy

از 13 سالگی وارد عرصه دنیای گیم شدمو پلی 1 اولین کنسولی بود که بازی کردم :)

مطلب پیشنهادی

بازی‌های Just Cause 4 و Wheels of Aurelia دو بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک خواهند بود | گیمزی

بازی‌های Just Cause 4 و Wheels of Aurelia دو بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک خواهند …

avatar
  Subscribe  
اعلام کردن به