جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ezrailboy
هیروی Abaddon
هیروی Abaddon

هیروی Abaddon

هیروی Abaddon

آموزش هیروی Abaddon

هیروی Abaddon

 

معرفی هیروی Abaddon  :
چشمه Avernus منبع خانواده strength هاست ، شکافی در این چشمه مقدس به وجود آمد که باعث نگرانی نسل های بعد شد و از آن به بعد هر نوزادی که در خانه عظیم Avernus با آب مقدس این مکان غسل داده میشد ارتباط معجزه آسایی بدست می آورد و با این باور بزرگ میشدند که آنها محافظان قدرتمندی از نژاد و سرزمین خود هستند.

وقتی نوزادی به اسم Abaddon در این چشمه غسل داده شد چیزی در مورد او عجیب بود نور برق آسایی از چشم او خارج شد که همه را شکه کرد ، او مانند تمامی کودکان هم سن و سال خودش آموزش جنگی دید و توانست رهبری لشکر خاندانش را در دست گیرد.او همیشه در جنگ ها یکه تاز بود. زمانی که همه با سلاح تمرین میکردند او گوشه ای برای خود تمرکز فکری و روحی انجام میداد او از آبی که پشت چشمه بود نوشید و یاد گرفت که چطور روحش را با بخار آن چشمه ترکیب کند و او به موجودی از جنس مه تبدیل شد.

در خانه Avernus از پیر گرفته تا جوان با این معترض بودند که او از مسولیت هایش سرپیچی میکند.ولی وقتی Abaddon به جنگ رفت تمام این اعتراضات پایان یافت. مردم دیدند که این بخار چه قدرتی دارد و میتواند او را بین مرگ و زندگی نجات دهد و تا به حال هیچ یک از رهبران این خاندان این قدرت را نداشته.

 

blank

در واقع تصویر خنده دار بالا در داخل بازی هست که این هیرو لباس عوض کرده و برای گیمر ها واقعا حس جذابیت و شوخی و طنز خوبی داره. 

نفش هیرو: 

Support  blankCarry  blankDurableblank

قدرت ها:

لول ۱ : Mist Coil

blank

اباددون یه قدرت اشعه مانندی به سمت دشمن یا خودی  پرتاب میکنه که با برخوردش به هیروی خودی مقداری hp میده و با برخوردش با هیروی دشمن به اون مقداری دمیج میزنه.

جان به همه /دمیج به دشمن: ۱۲۰ / ۱۶۵ / ۲۱۰ / ۲۵۵
۱۸۰ / ۲۲۵ / ۲۷۰ / ۳۱۵ ۱۵
دمیج به خود: ۷۵ / ۱۰۰ / ۱۲۵ / ۱۵۰
میزان رنج : ۵۰۰

لول ۲ : Aphotic Shield

blank

اباددون بهبه خودش یا به  یاران خودش یا فرگ ها لول دو رو وقتی روی اونها بندازه سپری دورشون رو میگیره که وقتی دشمن اتک بده مثل بمب دایره وار میترکه و به دشمن خسارت وارد میکنه.

 میزان خسارت : ۱۱۰ / ۱۴۰ / ۱۷۰ / ۲۰۰
 فاصله اتک : ۶۷۵
 مدت زمان سپر : ۱۵ ثانیه

 لول ۳ : Curse of Avernus

blank

به هر کسی که اتک بده قدرتی بهش وارد میکنه که از اون دشمن سرعت اتک و سرعت راه رفتن کم میکنه و به کسانیکه به اون دشمن اتک میدن سرعت اتک و سرعت راه رفتن اضافه میکنه.

نکات:

حرکت آهسته پایه : ۱۰% / ۱۵% / ۲۰% / ۲۵%
Curse Movement Speed Slow30% / 40% / 50% / 60%
سرعت اتک : ۴۰ / ۶۰ / ۸۰ / ۱۰۰
آهسته و ساکت : ۴.۵

blank

لول ۶ :  Borrowed Time

زمانیکه این لول فعال بشه دشمن هرچقدر به شما اتک بده جان و سلامتی شما بیشتر میشه و کم اصلا نمیشه. اینو وقتی فعال کنید که جان شما کم شده و وسط درگیری هستین و وقتی فعالش کردین هم جان شما پر میشه و فرصتی دوباره دارین که دشمن رو شکست بدین 🙂

 

مطالعه بیشتر  آموزش پایه ای League of Legends ، قسمت اول

نکات:  

 مدت زمانیکه لول ۶ فعال هست: ۴ / ۵ / ۶
۵ / ۶ / ۷

این لول خود به خود فعال میشه وقتی جان و سلامتی شما hp زیر ۴۰۰ رسید. با فعال کردن aghanim فرصت و زمان بیشتری از این لول میتونین استفاده کنید.

blank

۰ ۰ vote
Article Rating
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ورود به سایت دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
بی نام
بی نام
11 ماه ها قبل

امتیاز بازدید کننده: ستاره ها ۵

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x