جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ezrailboy
بازی سال ۲۰۱۹ Disco Elysium
بازی سال 2019 Disco Elysium

بازی سال ۲۰۱۹ Disco Elysium

بازی سال ۲۰۱۹ Disco Elysium

بازی سال ۲۰۱۹ Disco Elysium

Disco Elysium PC Gamer Game of the Year برای سال ۲۰۱۹ است! برای دیدن همه برندگان ، به مرکز GOTY 2019 ما بروید.

جودی: مهارت درام می خواهد توضیح دهد که آنچه Disco Elysium را عالی می کند این است که چگونه به طور منسجم تأثیراتی را از خارج از بازی های ویدئویی جمع می کند ، این است که درام های پلیس دهه ۱۹۷۰ را با دیوید فینچر از بین بردن داستان های کارآگاهی و چین در شهر میویلیل تلفیق می کند. این دائرالمعارف احساس می کند که مکلف است سیاست استونی پس از اتحاد جماهیر شوروی و در لحظه های شگفت انگیز خود ، مارپیچ بنام توییتر را نیز ترسیم کند. مفهوم سازی می خواهد به اهمیت سبک هنری امپرسیونیستی آن و موسیقی به همان اندازه تحت عنوان امپرسیونیست ، هر دو حالت خنده دار و در عین حال بدون رنگ و حادثه بیفزاید. اگر بخواهم با این کار ادامه دهم ، مهارت الکتروشیمیایی من واقعاً به نوشیدنی نیاز دارد.

سیستم مهارتی دیسکو الیسیوم ، که هر یک از توانایی های شخصیت شما را به اصحاب NPC تبدیل می کند که بیشتر اوقات با بیان نکات بیشتر در آنها ، نظرات و تفسیرهای خود را تغییر می دهند ، یک افزودنی انقلابی برای بازی های نقش آفرینی است. این امر شما را وادار می کند تا حتی انتخاب های بی اهمیتی را برای تعیین اینکه چه کسی هستید ، ببینید و به همین دلیل تنها با پرتاب گاه به گاه در یک انتخاب بزرگ اخلاقی از بین می رود و در عین حال اطمینان حاصل می کند که شما این کار را با یک برداشت قوی از کسی که شما تبدیل شده اید به پایان می رسانید.

همان چیزی که برجای مانده قابل توجه است. من در یک مبارزه شرکت کردم و یک مورد اختیاری را کنار گذاشتم و این تمام نبردی است که در مدت ۳۰ ساعت دیدم. RPG ها از مبارزات به عنوان مکانیسم قدم زدن استفاده می کنند (و غالباً به عنوان یک لنت) ، بنابراین برای این که Disco Elysium آن را کنار بگذارد و کمتر از آن نباشد ، بسیار زیاد است. مثل این است که کسی عصا را لگد بزند و بعد یک ماراتن را اداره کند.

منبع: مجله گیمزی

برچسب ها:
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ورود به سایت دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x