جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ezrailboy
پیش بینی ترین بازی های رایانه ای ما برای سال ۲۰۲۰

پیش بینی ترین بازی های رایانه ای ما برای سال ۲۰۲۰

پیش بینی ترین بازی های رایانه ای ما برای سال ۲۰۲۰

پیش بینی ترین بازی های رایانه ای ما برای سال ۲۰۲۰

Underworlds Warhammer آنلاین

توسعه دهنده: Steel Sky Productions | تاریخ انتشار پیش بینی شده: ۲۸ ژانویه ۲۰۲۰ (دسترسی اولیه)

من می دانم ، می دانم ، بازی های Warhammer این روزها پول هستند. اما حرف مرا در این مورد بشنوید. بازی تبلت Warhammer Underworlds بهترین چیزی است که کارگاه بازی ها در سال ها گذاشته است ، و باند های جنگی کوچک را در برابر یکدیگر به نوعی ترکیبی از بازی های هیئت مدیره ، wargame و CCG می اندازد. این فوق العاده سریع ، فوق العاده استراتژیک و سرگرم کننده بسیار جالب است ، تا جایی که واقعاً فکر می کنم همه این سازگاری دیجیتالی که باید انجام شود این است که دوباره آن را بسازیم و به چند نفره آنلاین مناسب اضافه کنیم ، و برنده شوید

blank

Doom Eternal

توسعه دهنده: id Software | تاریخ انتشار پیش بینی شده: ۲۰ مارس ۲۰۲۰

Doom (2016) سرعت و حرکت را دوباره به این سریال بازگرداند ، و با جهنم به عنوان بهانه ای برای ساخت یک بازی ویدیویی از جلد آلبوم های فلزی و Doomguy به عنوان یک آزمایشی غیرقابل اثربخشی که تسلط وی در حال تبدیل شدن شیاطین به درون است. Doom Eternal با سرعت و حماقت اسفبار کاهش می یابد و می افزاید: حرکت حرکتی ، قلاب قلاب گیر ، سیستم پیشرفته کشتن ، اسلحه های بیشتر – و اکنون می خواهیم بهشت را پاره کنیم. زیبایی شناسی آلبوم فلزات سنگین نیز مناسب برای اتوپیایی های آسمانی بیهوده است. من همه دوست دارم برای بادکنک این لنگ لنگ ، تا زمانی که خوب به نظر برسد و سرعت را حفظ کند. نمی دانم فرشته چه رنگی را خون می کند؟

blank

Half-Life: Alyx

توسعه دهنده: Valve | تاریخ انتشار پیش بینی شده: مارس ۲۰۲۰

سرانجام والو یک بازی جدید Half-Life را اعلام کرد اما Half-Life 3 نیست اما این یک بازی جدید Half-Life است! اما این فقط VR است. بنابراین ، یک نوع مخلوط ناامیدی ، کنجکاوی و هیجان را مرتب کنید. من قطعاً علاقه مند هستم ببینم که چگونه آنها مرزهای VR را فشار داده و بر روی جهان Half-Life در این prequel به Half-Life 2 گسترش می دهند. این آزمایشگاه ، آزمایشگاهی تجربی VR نیست. این یک بازی تمام قد (و قیمت کامل) است.

blank

Mount & Blade 2: Bannerlord

توسعه دهنده: TaleWorlds Entertainment | تاریخ انتشار پیش بینی شده: مارس ۲۰۲۰ (دسترسی اولیه)

با وجود پخش چندین بار آن ، من هنوز مطمئن نیستم Mount & Blade 2 یک واقعیت است که اتفاق می افتد. چندی طول نکشید که برای اولین بار اعلام شد که به نظر می رسد تاریخ انتشار تصویری غیرممکن است. اما به نظر می رسد پیشرفت می کند ، و ساخت تک نفره که من در Gamescom بازی کردم ، گرچه به همان اندازه در حاشیه نسبت به نسخه قبلی خود بود ، اما مرا سرگرم کرد. قلعه را دزدیدم! در آغاز سال پیش بینی های مسخره و جسورانه را انجام دادم که تاریخ انتشار در سال ۲۰۱۹ اعلام می شود ، اما در عوض حداقل در Early Access ، در مارس سال ۲۰۲۰ ظاهر می شود.

blank

Cyberpunk 2077

توسعه دهنده: CD Projekt Red | تاریخ انتشار پیش بینی شده: ۱۶ آوریل ۲۰۲۰

من فقط می خواهم در اطراف شهر سیتی قدم بزنم. من عاشق تورهای دیجیتالی هستم و به نظر می رسد Night City یکی از دیدنی ترین محیط هایی است که در یک بازی دیده ام ، حداقل اگر نسخه های نمایشی عمدتا سیگار و آینه نباشند. در حالی که CD Projectekt Red نشان داده شده است که همه به نظر می رسد بسیار هیجان انگیز و پر از انتخاب بازیکن هستند ، من احتمالاً خوشحال می شوم که سرگردانم. بعضی از مغازه ها رو بزن یک ماشین چشمک زن را سرقت کنید. تصادف به یک Cybertruck. امیدوارم که بسیار ماسه ای باشد. اگرچه خیلی دور نیست ، هنوز سوالات بزرگی وجود دارد ، مانند آنچه با چند نفره پیش می رود؟ این هنوز یک رمز و راز است ، اما تا بعد از راه اندازی نمی رسد. تصور کنید: چیزی مثل GTA Online ، اما در آن شهر. ممکن است خیلی بزرگ خواب باشم.

Dying Light 2

توسعه دهنده: Techland | تاریخ انتشار پیش بینی شده: بهار ۲۰۲۰

من کاملاً عاشق Dying Light نبودم – پارکور خیلی سرگرم کننده بود و ضربات شیرینی وجود داشت ، اما داستان مدت ها قبل از پایان کار از بخار خارج شد. اما من مشتاقانه منتظر هستم که Dying Light 2 — با صدای آن به سیستم های پارکور و کاردستی ، دنیایی با چهار برابر اصلی و یک داستان شاخه دار اضافه شود که به معنی انتخاب شما خواهد بود. تأثیرگذاری بر وضعیت جهان در هنگام بازی کردن بزرگتر همیشه به معنای بهتر نیست ، اما به نظر می رسد Dying Light 2 از همه راه های مناسب بزرگتر است.

blank

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ورود به سایت دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x