جدید ترین عناوین خبری امروز
Registering new users is currently not allowed.
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ezrailboy
بازی هایی که می خواهیم در کامپیوتر و پلی استیشن ۴ ببینیم
بازی هایی که می خواهیم در کامپیوتر و پلی استیشن 4 ببینیم

بازی هایی که می خواهیم در کامپیوتر و پلی استیشن ۴ ببینیم

بازی هایی که می خواهیم در کامپیوتر و پلی استیشن ۴ ببینیم

blank

God of War

این بازی چیست؟ یک بازی اکشن سینمایی در مورد یک پدر و پسری که از طریق دنیای خیالی و مبتنی بر اساطیر نورسی سفر می کنند.

فریزر: از بین همه بازی های بد پدر ، نه تنها بهترین بازی ، بلکه از بدترین پدرها نیز برخوردار است. Kratos یک خدای ناخوشایند است که دارای ریش و ریشه ای برای قتل است ، اما او همچنین خود را در دست داشتن یک بچه نوجوان یافت. بنابراین ، یک بار دیگر خونین و خون آشام دیگر ، هر چند که این بار با قلب و ظریف تر قاتل خدایان جمعی آغاز می شود ، آن هم چه آغاز شدنی. توسط یک داستان خدای جنگ! من هنوز مطمئن نیستم که چگونه این اتفاق افتاد جنگ بسیار خوب است.

 

blank

بازی Bloodborne

این بازی چیست؟ یک بازی اکشن تاریک و جوی از توسعه دهنده پشت Dark Souls ، با تمرکز بر روی مبارزه سریع و چالش برانگیز.

Tom:  یک بازی ترسناک حیرت انگیز از سازندگان Dark Souls. Bloodborne ترس و وحشت گوتیک را با تأثیرات Lovecraftian تلفیق می کند تا یک دنیای ناخوشایند و فراموش نشدنی پر از دانشمندان فریب خورده را ایجاد کند. سیستم جنگی از شما می خواهد که در مورد دعواهایی که می تواند زندگی شما را تنها در چند ضرب و شتم به پایان برساند ، رویکردی تهاجمی داشته باشید. از آنجا که جهان به دیوانگی فرو می رود و سرانجام نقشه ، به تدریج خود را آشکار می کند ، بینش خارق العاده ای در پشت Bloodborne آشکار می شود – این بازی ای است که سال ها بعد به آن خواهید اندیشید ، و یک بازی آنقدر مفصل ، که چندین نتیجه بازی را میتوانید بگیرید. آی تی. این به سادگی یکی از بهترین بازی هایی است که تاکنون ساخته شده است و شایسته حضور در رایانه شخصی است.

اما: فقط یک ثانیه متوقف شوید و تصور کنید که Bloodborne در ۶۰FPS در حال اجرا است. بیایید صادق باشیم ، این رویای هر شکارچی است. گشت و گذار در خیابان های یارنم هنگام طاعون که ساکنان آن را می بلعد شما را با احساس مساوی از هراس پر می کند و از موجودات شرور  می ترسید روبه رو شوید. مانورهای تهاجمی تشویق می شوند و پاداش شما را برای گرفتن شجاعت و خطرات محاسبه شده علیه دشمنان به شما پاداش می دهند. اقدام بی رحمانه Bloodborne باعث می شود شما به یک قاتل بی رحم در یک دنیای کابوس تبدیل شوید. برخی از عظمت آن فقط به اندازه کافی غم انگیز است تا بتواند نمای بیرونی شما را تحت فشار قرار دهد.

آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
ورود به سایت دیدگاه ها 0
Subscribe
اعلام کردن به
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
آپلود عکس و فایل رایگان و دائمی
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x